گلدان های بتنی

گلدان های بتنی

فلاورباکس یا همان باکس گلدان گل، امروزه با توجه به جنس و متریال دارای کاربردهای متعددی در فضاهای مختلف از جمله منازل مسکونی، فضاهای اداری، مجتمع های تجاری، کافی شاپ ها و رستوران ها، فرودگاه ها ، محوطه و … می باشند.
گلدان های بتنی از سیمان تهیه شده اند و دارای قالب خاص می باشند. این گلدان ها به روش های صنعتی و نیمه صنعتی در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و دارای وزن سنگین تر از بلوک هستند، اما برخی از گلدان های بتنی بر عکس اینکه از بتن ساخته می شوند و قاعدتاً باید وزن زیادی داشته باشند، اما به دلیل وجود توری در شاسی آنها، وزن سنگینی ندارند و چون در ساخت آنها باید حوصله و دقت بالایی به کار برده شود، از لحاظ قیمت گران تر از باکس های بتنی معمولی هستند. نکته مهم در رابطه با فلاور باکس های بتنی این که با وجود وزن بالایی که دارند، اما در برابر عوامل محیطی مقاوم بوده و هرچه بیشتر در معرض آب قرار بگیرند، دوام و بقای آنها بیشتر خواهد شد.
ماشین آلات شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز قابلیت تولید انواع فلاور باکس‌های بتنی یا گلدان بتنی جهت استفاده در مناطق دارای شیب با قابلیت کاشت گل و گیاه دارند. قالب های مناسب برای گلدان های بتنی توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز در ابعاد کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ تولید می شوند بنابراین امکان استفاده از گلدان های بتنی در تمام محیط ها از خانه تا شهر، فراهم شده است.