دستگاه تولید انواع بلوک سیمانی

دستگاه تولید انواع بلوک سیمانی

دستگاه تولید بلوک بتونی یا دستگاه بلوک زن در خط تولید بلوک به عنوان عنصر اصلی است. دستگاه تولید بلوک بتونی در انواع مدل ها موجود است. شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز اولین و بزرگترین تولید کننده انواع ماشین آلات تولید بلوک بتونی ، جدول بتونی و کفپوش بتونی (سنگفرش) است.
خرید دستگاه تولید بلوک بتونی زمانی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود که قابلیت تولید انواع بلوک بتونی و جدول بتونی را داشته باشد. از سوی دیگر قابلیت تولید کفپوش بتنی (سنگفرش) مزیت محسوب می شود؛ بنابراین می توان گفت دستگاه تولید بلوک بهتر است چندکاره باشد تا از لحاظ اقتصادی و فضای تخصیص داده شده برای خط تولید مقرون به صرفه باشد.

انواع دستگاه تولید بلوک برای تولید انواع بلوک

دستگاه تولید بلوک بتونی پارسیان ماشین سازان تبریز در دو سری ثابت و متحرک تولید می شود. دستگاه های ثابت تولید بلوک ، چندکاره می باشند و در مدلهای مختلف تمام اتوماتیک و اتوماتیک تولید و عرضه می شوند. این دستگاه ها قابلیت تولید انواع بلوک بتونی ، جدول بتونی و کفپوش بتونی (سنگفرش) دارد.
دستگاه تولید بلوک بتونی متحرک که ضمن تولید بلوک دستگاه حرکت می کند قابلیت تولید بلوک بتونی و جدول بتونی را دارد. این نوع دستگاه ها قابلیت تولید سنگفرش ندارند. اما می توان انواع بلوک بتونی و جدول بتونی را تولید نمود.

بلوک بتونی از لحاظ شکل، اندازه و جنس مواد به کار رفته دسته بندی می شود:
تفاوت از لحاظ شکل بلوک بتونی:

با به کار بردن قالب بتونی دلخواه برای بلوک بتونی ، تولید بلوک بتونی با اشکال دلخواه با ماشین آلات پارسیان ماشین سازان تبریز امکانپذیر است.

تفاوت از لحاظ اندازه بلوک بتونی:

برای تولید بلوک بتونی توسط ماشین آلات پارسیان ماشین سازان تبریز در طول و عرض بلوک تولیدی هیچ محدودیتی وجود ندارد و برای ارتفاع بلوک می توان تا ارتفاع ۲۰ سانتی متر (ارتفاع استاندارد بلوک) را تولید نمود.

تفاوت از لحاظ جنس مواد اولیه بلوک:

سیستم ماشین آلات تولیدی پارسیان قابلیت تولید انواع بلوک اعم از سقفی ، دیواری , تیغه ای در ابعاد مختلف با متریال (مواد اولیه) مختلف همچون بلوک لیکا (پوکه صنعتی)، بلوک سبک (پوکه معدنی)، بلوک سیمانی (از شن و ماسه) و پومیس که نوعی پوکه معدنی با %۱۸ سیمان را دارا می باشد.