دستگاه کفپوش ساز TP.RN2025

دستگاه کفپوش ساز TP.RN2025

خط تولید تمام اتوماتیک کفپوش ساز TP.RN2025 چهار کاره می باشد که توسط شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز تولید می شود. این دستگاه قابلیت تولید انواع جدول بتنی، انواع بلوک سیمانی (بلوک تیغه ای، بلوک سقفی، بلوک دیواری)، انواع سنگفرش (کفپوش یا پازل خیابانی) و انواع فلاورباکس ، کانیوو و آبرو را دارا می باشد و این کار تنها با تعویض قالب دستگاه انجام می گیرد.
خط تولید تمام اتوماتیک کفپوش ساز TP.RN2025 به این صورت است که از صفر تاصد مراحل تولید محصولات یعنی از زمانبندی وزن مصالح، میکس مصالح، تولید محصول، سیستم کیورینگ و بسته بندی کاملاً ماشینی و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می گیرد.
با پیشرفت علم و تکنولوژی و به روز شدن تولید مصالح شهرسازی و ساختمانی و پیشرفت هر روزه در نحوه تولید قطعات بتنی و ماشینی شدن آن؛ شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز محصولات تولیدی خود را در قالب دستگاه های تولید قطعات بتنی مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی به بازار عرضه می نماید. هدف از تولید این دستگاه ها بهبود کیفی قطعات بتنی و افزایش کمی محصول، کاهش هزینه تولید، کاهش هزینه کارگر است. مشکلاتی از قبیل عدم وجود کارگر متخصص و فنی، ناممکن بودن کنترل کیفی در تولیدات سنتی به علت عدم استفاده از آزمایشگاههای مجهز و ماشین آلات تولیدی مدرن جهت عمل آوری خوب بتن، عدم شناخت مصالح مورد استفاده در روش سنتی و سایر مشکلات موجود در روش تولید سنتی؛ این گروه تولیدی را بر آن داشته تا با مطالعه این دستگاه ها اولین بار دستگاهی در ایران طراحی و تولید کند که قابلیت تولید جدول، بلوک، سنگفرش (کفپوش بتنی) و فلاورباکس را داشته باشد. دستگاه های تولیدی شرکت پارسیان ماشین سازان با حفظ کیفیت و کمیت قطعات بتن تولیدی و افزایش میدان عمل با توجه به نیاز روز جامعه در عرصه رقابت با رقبای داخلی و خارجی موفق شده است.
درتمامی قطعات خط تولید تمام اتوماتیک کفپوش ساز TP.RN2025 از صفر تا صد از لوازم آلمان و ایتالیا استفاده می شود. در واقع این اصل موجبات به حداقل رسیدن خرابی دستگاه می شود بنابراین عمر دستگاه طولانی و از هزینه های سرسام آور نگهداری دستگاه جلوگیری می شود.
مشخصات قطعات مصرفی در دستگاه تمام اتوماتیک TP.RN2025
دینام پمپ، زیمنس آلمان
دینام ویبره SIEMENS یا VEM آلمان
کلیه الکترو موتورهای تنظیمات از نوع DEG
لوله های پیستون جکها از نوع آلمانی (BOSCH or BOHLER)
قالب کفپوش از ورق یکپارچه ck45 (عملیات حرارتی شده یا دیویدور آلمان)
شیلنگهای هیدرولیکی کلاً از نوع آلمانی یا ایتالیایی (flex)
شیر های کنترل دستگاه از نوع (DEPLOMAT) دیپلمات ایتالیا
جنس تمامی ورق های قالب دستگاه از نوع ST52 یا ST60 و قسمت های در معرض خورندگی از ورق ضد سایش (هفت نوع ورق مختلف)
شفت جکها از هارد کروم ایتالیایی
تابلو کنترل (PLC –SIEMENS) آلمان ، تمامی قطعات تابلو کنترل زیمنس آلمان و نمایشگر ۱۵ اینچ لمسی
تمامی میکرو سوئیچ ها و سنسور ها مولر آلمان
خنک کاری سیستم روغن توسط رادیاتور
شاسی دستگاه قوطی صنعتی مخصوص با ضخامت ۱۲ میلی متر
ورق های داخل میکسر هاردوکس سوئد یا دیودر آلمان

اترك تعليقاً

Your email address will not be published. Required fields are marked *